© 2022
Gminny Ośrodek Kultury
w Olszewie-Borkach

Sprawdź nas:

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

23 czerwca 2023

V konkurs wokalny "Śpiewający Powiat" rozstrzygnięty!

V konkurs wokalny „Śpiewający Powiat” współorganizowany z Powiat Ostrołęcki już za nami! W czterech kategoriach zmierzyło się aż 34 uczestników! Poziom jak zawsze był niezwykle wysoki, licznie zgromadzona publiczność wysłuchała utworów z różnych gatunków muzycznych. Jury w składzie: Henryk Gadomski - przewodniczący komisji, Monika Wołosz oraz Janusz Chojnowski podjęło decyzję o przyznaniu następujących nagród:
Kat. 7-12 lat
I miejsce - Amelia Kobus
II miejsce - Natalia Bakiera
III miejsce - Piotr Pojawa
Kat. 13-17 lat
I miejsce - Julia Mikulska
II miejsce - Jan Majewski
III miejsce - Kalina Luchcińska
Kat. 18 lat i wzwyż
I miejsce - Małgorzata Kocięcka
II miejsce - Magdalena Opęchowska
III miejsce - Henryk Kulesza
Kat. zespoły wokalne
I miejsce - Zespół wokalny „Na-prędce”
II miejsce - Grupa rytmiczna PSM I st. kl. III
III miejsce - Olga Gołota i Maja Kania
Nagrody wręczyły: Aneta Larent-Wójt Gminy Olszewo Borki, Sylwia Laska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olszewie-Borkach oraz Katarzyna Grodzka Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.
Przed nami jeszcze jedna nagroda - nagroda publiczności! Filmy laureatów konkursu zostaną opublikowane dziś na naszej stronie Facebook.
Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy!