Menu Zamknij

Kalendarz „Olszewo-Borki – moja gmina 2021”

Z dumą prezentujemy kalendarz promujący gminę: „Olszewo-Borki – moja gmina 2021”. Każdy miesiąc opatrzony jest wyjątkowym zdjęciem wspaniałych modelek i modeli z naszej gminy, a mianowicie członków Kół Gospodyń Wiejskich. Praca nad projektem była dla nas świetną przygodą, zjechaliśmy gminę wzdłuż i wszerz, zdarzyło się też odwiedzać sąsiednie gminy. Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich, które dzielnie pozowały do zdjęć, czasem w nieco trudnych warunkach (atakujące nas komary czy też moczenie stóp w chłodnej już wodzie rzeki Omulew). Zdjęcia do kalendarza wykonała fotograf Anna Suchcicka, która tak wspomina pracę nad projektem: „Było sporo pracy, ale i sporo zabawy. A spotkania z członkami dwunastu kół gospodyń wiejskich gminy Olszewo-Borki, wręcz niezapomniane. Była jazda bezdrożami w nocy, błądzenie w lasach, brodzenie w wodzie, lepienie pączków, bycie tam – gdzie nas nigdy nie było.”

Dziękujemy sponsorom i partnerom za wsparcie finansowe, rzeczowe, bądź udostępnienie przestrzeni do zdjęć: Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, Kwiaciarnia Effki, Zagroda Kurpiowska w Kadzidle, Pani Krystyna Lachowska, Państwo Marianna i Waldemar Pędzich.

Kalendarz jest darmowy, można go otrzymać od członków KGW, które brały udział w projekcie lub w siedzibie GOK, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Liczba sztuk ograniczona, aczkolwiek nie mała bo aż 2000 kalendarzy trafi do mieszkańców gminy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content