Menu Zamknij

Kalendarz „Olszewo-Borki – moja gmina 2021”

Z dumą prezentujemy kalendarz promujący gminę: „Olszewo-Borki – moja gmina 2021”. Każdy miesiąc opatrzony jest wyjątkowym zdjęciem wspaniałych modelek i modeli z naszej gminy, a mianowicie członków Kół Gospodyń Wiejskich. Praca nad projektem była dla nas świetną przygodą, zjechaliśmy gminę wzdłuż i wszerz, zdarzyło się też odwiedzać sąsiednie gminy. Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich, które dzielnie pozowały do zdjęć, czasem w nieco trudnych warunkach (atakujące nas komary czy też moczenie stóp w chłodnej już wodzie rzeki Omulew). Zdjęcia do kalendarza wykonała fotograf Anna Suchcicka, która tak wspomina pracę nad projektem: „Było sporo pracy, ale i sporo zabawy. A spotkania z członkami dwunastu kół gospodyń wiejskich gminy Olszewo-Borki, wręcz niezapomniane. Była jazda bezdrożami w nocy, błądzenie w lasach, brodzenie w wodzie, lepienie pączków, bycie tam – gdzie nas nigdy nie było.”

Dziękujemy sponsorom i partnerom za wsparcie finansowe, rzeczowe, bądź udostępnienie przestrzeni do zdjęć: Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, Kwiaciarnia Effki, Zagroda Kurpiowska w Kadzidle, Pani Krystyna Lachowska, Państwo Marianna i Waldemar Pędzich.

Kalendarz jest darmowy, można go otrzymać od członków KGW, które brały udział w projekcie lub w siedzibie GOK, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Liczba sztuk ograniczona, aczkolwiek nie mała bo aż 2000 kalendarzy trafi do mieszkańców gminy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content