Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy”

Komisja konkursowa w składzie: Aneta Larent Wójt Gminy Olszewo-Borki, Mariusz Prusaczyk Sekretarz Gminy, Elżbieta Nakielska Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Olszewie-Borkach oraz Sylwia Laska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olszewie-Borkach w dniu 30 września 2020 r. dokonała oceny wieńców dożynkowych przygotowanych przez sołectwa Gminy Olszewo-Borki. Ocenie poddano pięć wieńców, I miejsce zajęło sołectwo Żebry-Perosy, II miejsce sołectwo Chojniki, III miejsce sołectwo Żebry-Wierzchlas, wyróżnienia otrzymały sołectwa Zabiele-Piliki oraz Dobrołęka.

W konkursie zostanie przyznana również nagroda publiczności, głosowanie będzie trwało na profilu Facebook Gminnego Ośrodka Kultury od 30 września do 2 października 2020 r. (do godziny 11:00)