Ferie zimowe z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Olszewie-Borkach

Spędź ferie zimowe z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Olszewie-Borkach!

Warsztaty Teatralne

17-21 lutego w godzinach 10:00-14:00

Warsztaty Teatralne poprowadzi Katarzyna Gałązka – Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie, odtwórczyni ról w znanych serialach telewizyjnych: Pułapka oraz Lepsza połowa.

Warsztaty dedykowane są uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych, liczba miejsc: 20.

Zgłoszenia przyjmujemy w siedzibie GOK w Olszewie-Borkach (ul. Wł. Broniewskiego 19) oraz drogą elektroniczną na adres e-mail: gok@olszewo-borki.pl (należy przesłać skan podpisanego zgłoszenia).

Zgłoszenie

Turniej warcabowy o Puchar Wójta Gminy Olszewo-Borki

18 lutego godzina 16:00

W dobie internetu i gier komputerowych proponujemy powrót do korzeni! Zagrajmy razem w grę planszową! Turniej dedykowany uczniom szkół podstawowych!

Karaoke

20 lutego godzina 16:00

Czyli śpiewać każdy może! Zapraszamy małych i dużych do wspólnej zabawy!